ABC

Супервізійні зустрічі АВС груп

Протягом жовтня, листопада, грудня 2017 року проходять супервізії  зі спеціалістами ЖКУ з питань організації вирішення нагальних ситуацій, які складаються у закладах освіти.

***********************

Тренінги для вчителів

протягом навчального року було проведено 2 навчальних тренінги з питань сексуального виховання підлітків.

Супервізійні зустрічі АВС груп

*** жовтень, лютий 2016 р., квітень 2017 року відбулися супервізійні зустрічі АВС груп  пілотних шкіл проекту “Впровадження Коонвенції ООН про права дитини” з питань надання допомоги при розгляді певних ситуацій,  пов’язаних з проблемами насильства у школах, які можуть статися під час навчально-виховного процесу. Також опрацювали плани роботи з попередження насильства в школі/ принижуючого гідність поводження.

Зустріч проводили тренери проекту Дубровська Є.В., Соловйова О.Д.

У зустрічах брали участь члени АВС-групи нашої школи: заступник директора з НВР Орленко О.С. та заступник директора з ВР Богінська Л.П., педагог-організатор Войтенко І.М.

*********************

* ** 27 жовтня 2015 року АВС-група школи взяла участь у презентації результатів спільної діяльності у сфері попередження насильства у школі (спільний проект Жіночого Консорціуму України та Save the Children Швеція), яка відбулася у м.Києві. Було розглянуто ряд питань та вироблено подальші кроки шкільних команд та ЖКУ.

План роботи

1. Презентація результатів спільної діяльності очима шкільних команд (успіхи та уроки).
  2. Презентація результатів спільної діяльності (модератори Євгенія Дубровська, Олена Соловйова).
  3. Моніторинг і зовнішня оцінка програми (незалежний експерт Лариса Магдюк).
  4. Планування дій на підтримку здобутих результатів (модератори Євгенія Дубровська, Олена Соловйова).
  5. Вручення подяк учасникам проект

Буклети з питань попередження насильства (Мінсоцполітики України, unicef)