Електронний “помічник” учителю на урок

Можливості уроку невичерпні та сила його чарівна.
  Кожен урок — це крок до дозрівання інтелекту учня,
  цеглина в основі чарівного будинку на ім’я Розвиток
  і Знання, без яких неможлива розумна,
  діяльна людина-творець.
Усе найголовніше та найважливіше для школяра відбувається на уроці, оскільки за роки свого навчання він відвідає майже 10 тисяч занять і не менш як 98 % робочого часу вчителя буде присвячено саме уроку: його плануванню, проведенню, модернізації, рефлексії над ним тощо.
Гарна школа починається з уроку. Від нього залежить усе: культура, доброзичливість у взаєминах між учнями, вчителями і батьками. Час вносить корективи в методи і засоби навчання.
Для полегшення підготовки пропоную колегам скористатися моєю інтернет-знахідкою, можливо уже хтось і користується продуктами цього сайту. Але я знайшла його вперше  і пропоную Вам. На сайті “Розвиток дитини” є досить велика кількість цікавого матеріалу як готового, так і програмних заготовок    для власних напрацювань, практичних розробок, експериментів та творчих завдань. Дуже легко та цікаво створювати прописи, кросворди, анаграми, “знайди слова”, розмальовки і т.п.
Хоч завдання і розраховані для вчителів початкових класів та вчителям-предметникам цей сайт також стане у нагоді (спробувала, як вчитель мистецтва)

Скористайтесь генератором практичних завдань для дітей та створіть індивідуальні завдання для своєї дитини або для цілого класу учнів.

Цей генератор практичних завдань дозволяє створювати та відразу роздруковувати завдання для дітей різного віку з математики, читання та письма. Скористатись генератором ви можете за посиланням.

Генератор практичних завдань