Міжнародний День безпечного Інтернету

5 лютого 2018 року в усьому світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay). Понад 140 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету, мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради позитивних змін та підвищення освіченості з питань онлайн-безпеки.

ГО «Центр кращого Інтернету» спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» розробили інструктивно-методичні матеріали щодо проведення у закладах загальної середньої освіти Дня безпечного Інтернету 2019.

Звертаю Вашу увагу на попередню реєстрацію  на онлайн-заходи:

• 4 лютого відбудеться вебінар до Дня безпечного Інтернету 2019 на теми:  – дитина онлайн: від загроз до можливостей;

–  захист дітей в інтернеті від сексуальних ризиків;

–  цифрові інструменти та можливості Googleдля інформаційної безпеки

(організатори: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Центр кращого Інтернету», НВК № 141 «ОРТ» м. Києва).  До участі запрошуються педагогічні колективи закладів загальної середньої освіти.

Реєстрація для участі у заході за посиланням https://goo.gl/forms/egRkTqGslKaqDeyr2

• 5 лютого Програма Мережних академій Cisco,Кіберполіція України та компанія ERС за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» проводить онлайн-урок на YouTube з нагоди Дня безпечного Інтернету. Теми виступів:

– Кібер-атаки та інтернет-шахрайство;

– Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей.

До участі запрошуються учні 8-11 класів, професійно-технічних ліцеїв та студенти коледжів.

Для реєстрації необхідно обрати посилання відповідно до територіальної приналежності.

Посилання для реєстрації

За матеріалами сайту Департаменту освіти і науки КОДА