21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

Учителі та учні нашої школи активно святкували цей День. Було проведено цікаві  пізнавальні заходи, у яких учні мали змогу пригадати правила правопису, вислови відомих людей та народні приказки й прислів’я, спробувати себе в ролі казкарів. День промайнув швидко та корисно.

План проведення заходів до Міжнародного дня рідної мови

№ з/п Захід Дата проведення Вч., що проводять захід
1. Конкурс «Юний казкар» для учнів 4, 5, 6 класів до 20.02 Класоводи,

вч.-укр.м/літ.

2. Написання диктантів про рідну мову Протягом тижня Класоводи,

вч.- укр.м/літ.

3. Конкурс-тестування «Грамотій» для учнів 9, 10, 11 класів 20.02, 14:10,

бібліотека

Щербина О.М.
4. Інтелектуально-філологічна гра «Бринить-співає наша мова,

Чарує, тішить і п’янить»

для учнів 5, 6, 7 класів

21.02, 13:15, акт.зал Стаднюк І.І.,

Полінога С.Г.

5. Гра «Чарівний світ рідної мови» для учнів 3 класів 21.02 Кушніренко С.М.
6. Інформаційні хвилинки «Цікаво знати!» для учнів 1,2 класів Протягом тижня Класоводи
7. Квест-гра «Слово до слова – зложиться мова» для учнів 8-11 класів 21.02 Орленко О.С.

Відповідальна: заступник директора з НВР Орленко О.С.