Перший урок у 2015/2016 навчальному році

Матеріали для проведення Першого уроку у школах

Інститутом проблем виховання НАПН України розроблено й упорядковано методичні матеріали на допомогу вчителям у проведенні Першого уроку у 2015/2016 навчальному році.

Методичні матеріали розроблені відповідно до листа МОН України 1/9-354 від 24.07.2015 р. «Про тематику Першого уроку в 2015/2016 навчальному році».

Матеріали містять орієнтовні конспекти уроків для учнів початкової, основної та старшої шкіл; орієнтовну тематику уроку, що відповідає принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді; цитати та висловлювання відомих людей щодо патріотизму; інші додаткові матеріали, які вчителі можуть використати на уроці.

Запропоновані матеріали стануть у нагоді вчителям при проведенні Першого уроку у 2015/2016 навчальному році.

Молодша школа:
Варіант 1 (автор Киричок В.А.); додатки.

Середня школа:
Варіант 1 (автор Журба К.О.);
Варіант 2 (автор Журба К.О.);
Варіант 3 (автор Шкільна І.М.).

Старша школа:

Варіант 1 (автор Петрочко Ж.В.);
Варіант 2 (автор Петрочко Ж.В.);
Варіант 3 (автор Кириченко В.І.).

Додаткові матеріали:
Орієнтовні теми Першого уроку;
Цитати та висловлювання видатних людей.

За матеріалами Освіта.ua