Семінар-практикум для вчителів географії з проблеми «Формування ключових компетентностей учнів на уроках географії в умовах оновленого змісту освіти»

24 листопада 2017 року на базі Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» відбувся семінару- практикум для  вчителів географії закладів загальної середньої освіти нашого міста.

Виступ учителя географії Ніколайчук Лариси Петрівни  базувався на розкритті особливостей формування компетентностей учнів. Практична частина складалася з двох частин: практичне консультування «Створення блогу», який проводив учитель інформатики Труш Є.В., та урок географії в 6 класі з теми «Землетруси. Вулканізм і вулкани. Сейсмічні пояси Землі». Робота семінару завершилася підбиттям підсумків та виробленням методичних рекомендацій.