Наша школа уже другий рік працює у міжнародному проекті “Класна школа”. Принципи проекту спрямовані на формування інформаційних та комунікативних компетентностей громади через проектну діяльність.

11 листопада 2016 року я взяла участь у семінарі для заступників директорів та представників шкіл-учасниць проекту, що проходив на базі ДОІППО м. Дніпро, де мала гарну нагоду поспілкуватися з колегами-однодумцями із м. Черкас, Запорізької та Дніпропетровської облатей. Колеги поділилися досвідом впровадження даного проекту у своїх школах: з “+” та “-“.

Усі ми змогли надихнутися новими ідеями. Дякую за позитивні враження Вікторії Гавриліній, за професіоналізм польській колезі Еві Borgosz, що є керівником проекту в Польщі.

Сподіваюся, що до нас долучаться і нові школи.

Чекатиму нових зустрічей…

Орленко О.С., заступник директора з НВР