Вітаємо учасників інтелектуальних змагань «УКРАЇНІАДА – 2015» – «БИТВА ШКІЛ», які відбулися 28 жовтня 2015 року на базі «Європейського колегіуму» в м. Києві!!!

Участь брало 10 шкіл з різних міст України. Не залишилася осторонь і команда Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 15. До її складу входило 3 учні, по 1 з  8, 9, 10 класів та керівник Щербина О.М., вчитель української мови та літератури. Учні познайомилися з однолітками з різних куточків нашої держави. Завдання для “Битви шкіл” були підібрані з різних предметів інваріантної складової. Під час групових (квест гри)  та одиничних змагань вони мали змогу показати  свої знання та зміцнити їх. Для керівників груп були проведені цікаві майстер-класи.

0HtJh3-2Ohc