«Безумство – діяти по-старому і чекати на нові результати» А. Енштейн

Педагогічна рада

Наприкінці березня  було проведено засідання педагогічної ради на тему: “Використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі як необхідна передумова творчого росту вчителя й розвитку здібностей учнів”. В доповіді заступника директора з НВР Орленко О.С.  було представлено основне питання з аналізом опитування учнів 9-11 класів з приводу впровадження інновацій у навчально-виховний процес( в опитуванні взяло участь 55 учнів школи). Роботу творчих  груп представили вчителі:  Соболь Л.М. – творча група “Доцільність використання інноваційних технологій на уроках гуманітарного циклу”; Труш Є.В. – творча група “Впровадження хмарних технологій у навчально-виховний процес” ; Бульковська В.О. – творча група “Врахування психолого-фізіологічних учнів початкових класів при виборі інноваційних технологій на уроках”.

Презентація доповіді “Використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі як необхідна передумова творчого росту вчителя й розвитку здібностей учнів”.

Опитування учнів “Ваше ставлення до інновацій у навчально-виховному процесі”  проводилося онлай за формою Google .