До уваги вчителів англійської мови: проведення заходів від КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” та EdCamp

1.   Звертаємо вашу увагу, що 13 та 14 лютого для вчителів англійської мови буде проведено два заходи:

Відповідно до плану роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»  13 лютого 2018 року 0 10.10 на базі Білоцерківської спеціалізованої школи №1 в рамках курсів підвищення фахової кваліфікації учителів англійської мови з проблеми «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на заняттях англійської мови»  відбудеться  майстер-клас за участіОлени Хорош,методистаміжнародного навчально-методичного видавництва «Express Publishing».

Тема майстер-класу  «Використання засобів інформаційно-комунікаційнихтехнологійв процесі навчання англійської мови».

Ключові питання заходу:

 ІКТ-компетентність учнів у процесі вивчення англійської мови в контексті Нової  української школи;

система комунікативно-орієнтованих вправ із використанням ІКТ на заняттях з англійської мови.

Запрошуються вчителі англійської мови міста, зацікавлені у підвищенні фахового рівня.

14 лютого 0 10.00 на базі лекційної зали КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбудеться практичний семінар від видавництва Pearson Dinternal 

Тема: Challenge Accepted: the Listening Part of ZNO 2018. Успішне формування іншомовної аудитивної компетенції учнів старших класів під час підготовки до ЗНО 2018 з англійської мови.

Лектор – методист видавництва Pearson Dinternal Людмила Сидорчук

Ключові питання заходу:

·        Загальні стратегії виконання частини ЗНО з англійської мови «Аудіювання»;
 
·        Труднощі та особливості процесу аудіювання під час виконання екзаменаційних типів завдань;
 
·        Приклади тренувальних завдань та детальні практичні поради для роботи в класі в процесі підготовки учнів частини ЗНО «Аудіювання»
 
         Запрошуються вчителі англійської мови, зацікавлені у підвищенні фахового рівня.

2. На виконання доручення департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 20 січня 2018 року №12-01-08-200 та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.01.2018 №1/9-23 «Щодо проведення заходів з підвищення кваліфікації шкільних педагогів у форматі EdCamp на 2017/18 навчальний рік»  інформуємо, що у 2017-2018 навчальному році за сприяння громадської організації «ЕдКемп Україна» відбудеться 47 регіональних та національних (не)конференцій EdCamp. Заходи проходять у новому дискусійному форматі, надають освітянам можливість за короткий час отримати корисну інформацію щодо реформи Нової української школи.

З детальною інформацією про заходи з підвищення кваліфікації шкільних педагогів у форматі EdCamp можна ознайомитися на сайті https://www.edcamp.org.ua/