Конкурс “Вчитель року – 2016”

Номінації конкурсу “Учитель року – 2016”: історія України,  захист Вітчизни, математика, англійська мова.

Запрошуємо колег школи долучитися до конкурсу. Звертатися до заступника директора з НВР Орленко О.С.

Орієнтовний перелік  матеріалів, які необхідно подати для участі в І турі Всеукраїнського конкурсу
“Учитель року – 2016” .

МОН: конкурс “Учитель року” щороку вдосконалюється

У Міністерстві освіти і науки заявляють, що з кожним роком Всеукраїнський конкурс “Учитель року” удосконалюється. Зокрема, цього року Інститут модернізації та змісту освіти у різних етапах випробувань конкурсу застосовував новітні комп’ютерні технології. Про це під час прес-конференції щодо підсумків проведення конкурсу сказав директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко.

За словами Кононенка, історія конкурсу почалась 20 років тому, а за цей час конкурс ставав більш сучасним.

“Сьогодні освіта реформується, але мета і завдання конкурсу фактично не змінились. Міністерство робить все, аби навіть в складних економічних і соціальних умовах, підтримати вчителів”, – наголосив чиновник.

“МОН зараз проводить різного роду навчальні експерименти, в тому числі у викладанні окремих навчальних предметів. Все краще, що було напрацьовано у цьогорічному конкурсі – буде запроваджено у шкільний процес”, – сказав директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти.

У свою чергу, начальник відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту модернізації та змісту освіти Олена Артеменко розповіла, що Міністерством освіти і науки вже підписано наказ щодо проведення 21 конкурсу “Учитель року” у 2015/2016 навчальному році. Конкурс буде проходити у чотирьох номінаціях: історія України, захист Вітчизни, математика, англійська мова.

За матеріалами: Освіта.ua (05.10.2015)