Методичний практикум для вчителів закладів освіти з проблеми «Діджиталізація освіти як головний тренд розвитку освітньої системи»

28 жовтня 2019 р. на базі нашого закладу пройшов методичний практикум для вчителів закладів освіти з проблеми «Діджиталізація освіти як головний тренд розвитку освітньої системи» .

Проводили захід методисти науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Букач А.В., Паламарчук О.М.

Діджиталізація – з англійської digitalization, буквально “оцифровування”. У широкому сенсі означає перехід інформаційного поля на цифрові технології, тобто те, що відбувається зараз. Іноді вживається на позначення конкретного акту переведення певної інформації з аналогового у цифровий формат для її легшого подальшого використання на сучасних електронних дівайсах. (Мислово )

На практикумі педагогічні працівники отримали інформацію про новинки ІТ-індустрії. Мали можливість попрацювати з продуктами Google та іншими програмами для забезпечення надання якісної освіти, роботи з інтерактивною панеллю.