Предметна декада вчителів природничо-математичного циклу

Найперше, що має зробити вчитель, –
це розвинути в учня дух допитливості.
Д.Менделєєв

З 08 по 19 лютого 2016 року в школі проводилась Декада природничо-математичних дисциплін.

Мета проведення предметної Декади:

  • формувати пізнавальний інтерес учнів до вивчення природничо-математичних дисциплін;
  • розкрити красу математичних, фізичних та хімічних понять;
  • поглибити здобуті на уроках знання, показати способи їх використання на практиці;
  • ознайомити учнів із життям відомих вчених;
  • виховувати колективізм, відповідальність за виконану справу;
  • сприяти створенню атмосфери співробітництва між учнями та педагогами.

Упродовж Декади викладачами природничо-математичних дисциплін спільно з учнями було організовано низку тематичних заходів, які викликали жваве зацікавлення в учнів навчального закладу.

Вчитель фізики Галюк Н.С. провела цікавий урок з узагальнення і систематизація знань з теми «Електричний струм у різних середовищах», з цікавими дослідами та експериментами.

Вчитель інформатики Труш Є.В. разом з учнями 11 класів організувала конференцію «Моя майбутня професія». Учні розділилися на групи і створювали презентації про свою майбутню професію у Microsoft Power Point з подальшим їх обговоренням.

Вчителі біології Літова В.С. та Осадча Т.В.  провели цікаві уроки : «Загальна характеристика вірусів» з учнями 10 класу, та «Опорно-рухова система тварин» з учнями 7 класу.

Учні 10 класу брали участь у вікторині «Загальна характеристика металічних елементів. Фізичні властивості та застосування металів.», яку підготувала викладач хімії Гриб Н.М. Під час обговорення результатів проведення вікторини учням були роздані пам’ятки з рекомендаціями від хіміків.

Вчитель географії Ніколайчук Л.П. з учнями 6-А класу провела урок-семінар «Погода, елементи, мінливість». Учні відчули себе справжніми метеорологами.

Дуже цікавим і пізнавальним було заняття з «Основ здоров’я», яке підготували учні 6-Б класу та вчитель Поліщук С.М. «Поняття конфлікту. Способи розв’язання конфлікту», на якому учні створювали умовні проблемні ситуації та вчилися їх вирішувати.

Вчителі математики Музичук Л.Ф. та Квачук Г.С. провели позаурочний захід з математики – інтелектуальний «Математичний турнір», між учнями 7-8-х класів.

Закінчилась декада проведенням «Природничо-математичної квест-гри» між 6-ми та 7-ми класами, та відвідуванням виставки «Рослини-хижаки».

Шановні учні, ми щиро вдячні Вам за Вашу зацікавленість заходами Тижня, за активну участь в підготовці і проведенні всіх заходів, за те, що зерно науки і знання проростає на благодатному ґрунті!

Сердечно вітаємо всіх переможців предметних олімпіад, творчих та інтелектуальних конкурсів, вікторин та інтелект-рингу!