Відповідно Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149 “Про Всеукраїнський тиждень права” Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

І у нашій школі пройшов  Всеукраїнський тиждень права  з 08 – 13 грудня 2017 року згідно до розпорядження Уряду.  Роботою охоплено було не тільки старших учнів, які вже вивчають правознавство, а й учнів початкової школи. У нагоді став “Шкільний календар прав людини” (посібник для педагогічних працівників навчальних закладів / авт. колектив Муза О.В., Клименко Н.П. та ін.), який містить різні види діяльності учня, що сприяють формуванню практично-певедінкової компетенції. Також, вчитель правознавства Павленко А.І. підготувала мультимедійну презентацю про захист прав дитини для перегляду учнями школи на перервах.

 

Заходи

8.12.2017 –  круглий стіл для учів 9-х класів “Знай свої права” (координатор – вчитель правознавства Павленко А.І.)  Під час круглого столу учні-експерти виступили з проблемами реалізації деяких прав дітьми, захисту прав дітей, насилля над дітьми в сім’ї. Особливо цікавим була доповідь Іванова Максима, який проаналізував деякі аспекти нового Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», прийнятого ВР 7 грудня 2017 р.

8.12.2017 – форум-театр “Учуся захищати себе! Права та обов”язки поруч”  (Пилипченко І.Ю., соціальний педагог)

12.12.2017 – виховна година-гра “Подорож у країну Права” (3-А кл., вч. Саранчук Л.М., вч. правознавства Павленко А.І.)

13.13.2017 – Виховна година для учнів 7-А класу (класний керівник Павленко А.І.) “Вивчаємо свої права” у філіалі-бібліотеці №3