Вибір проектів підручників для 6 та 11 класів

Прохання до вчителів-предметників, які викладатимуть у 6 та 11 класах 2019/2020 н.р.  до 17 березня 2019 р. ознайомитися з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників. Це здійснюється для того, щоб на 2019/2020 навчальний рік до кожного ЗЗСО  надійшли друковані примірники саме тих підручників для 6 та 11 класів, які будуть обрані цим закладом освіти.

Дії вчителя-предметника:

  1. Переглянути електронні версії оригінал-макетів підручників :    для 6 класу,    для 11 класу (ураховуючи вибраний рівень у 10 класі (рівень стандарту чи профільний рівень) .
  2. Обрати потрібний підручник у списку, а з  решти підручників обрати ще 5 альтернативних підручників (на вибір закладу освіти) з цього предмета в порядку пріоритету для даного закладу освіти.  Альтернативні підручники, з урахуванням пріоритету, надійдуть до закладу освіти у випадку, якщо основний чи інший альтернативний підручник не увійде до переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету.
  3. Головам ШМО відповідного передмету 18 березня подати списки обраних підручників (з вказаними альтернативними підручниками в порядку пріорітету) до засідання педагогічної ради.

Заступник директора з НВР Орленко О.С.