Засідання педагогічної ради школи

На розгляд засідання було винесено 2 питання:

1.   «Упровадження в систему виховної роботи методу проектів  як ефективного засобу трансформації загальноосвітнього закладу із школи навчання в школу життя»

Доповідачем основного питання виступила заступник директора з ВР, Богінська Л.П., яка висвітлила роботу з даного питання у нашій школі. Проаналізувала роботу класних керівників та класоводів, керівників гуртків та вчителів-предметників.

Від творчих груп на обговоренні виступили:

• Лазоренко А.М., вчитель англ. мови – “Використання проектної роботи на уроках англійської мови “
  • Чувпіліна Г.В., вч. поч.кл. – “Використання проектів на уроках в початкових класах”
  • Соболь Л.М., вч. укр.мови й літ-ри – “Проектна діяльність у навчально-виховному процесі”
  • Осадча Т.В., вч. біології, голова ШМО класних керівників – “Модель виховання,прийнята в родині”
  • Войтенко І.М., педагог-організатор – “Право на участь дітей в процесах прийняття рішення в шкільному середовищі”

2. Затвердження  3 -го предмета ДПА для учнів 9 класів.

На розгляд педагогічної ради було винесено пропозицію з 4 предметів. Після голосування визначено:

9-А клас – хімія, 9-Б клас – історія України. ДПА здаються у письмовій формі.